Volledige Agenda

2017
23 juni Marienheem Midzomerfeest Marienheem 22:00
04 juli Rhenen Rijnweek 22:00
27 augustus Nieuw-Heeten Feesttent 22:00
27 augustus Nijmegen Goffertpark Puur Hollands Festival 17:00
2018
20 oktober Ochten Feesttent 22:30
19 mei Muntendam Feesttent 21:20
10 februari Kloosterburen Carnaval 00:30
2017
19 augustus Spaarnwoude Dutch Valley 20:00
2018
28 januari Brabant Besloten 16:50
2017
21 oktober Lengel Oktoberfest Lengel 23:00
2017
13 oktober Leeuwarden Holland Casino 22:30
07 oktober Bergen op Zoom Oktoberfest Bergen op Zoom 21:15
07 oktober Nijmegen Het Foute Oktoberfest 18:45
30 september Uffelte Oktoberfest Uffelte 22:30
08 september Jubbega Expansiefeest 22:00
23 september Rotterdam Ahoy 22:45
25 februari Workum Feesttent Septemberpop 23:00
10 februari Amsterdam AFAS Live Das Coen und Sandetest 17:00
2016
19 november Esbeek Feesttent Novermberfest 23:00
04 november Bathmen Boode - besloten bedrijfsevent 22:30
29 oktober Oud Vossemeer De Vossenkuil 23:00
22 oktober Schoonoord Oktoberfest Schoonoord 23:45
15 oktober Lutjebroek Oktoberfest Zaal de Paus 00:30
14 oktober Lutjebroek Oktoberfest Zaal De Paus 23:30
08 oktober Wilsum Oktoberfest zaal IJsselzicht 23:00
08 oktober Roosendaal (Nb) Oktoberfest Roosendaal 20:00
01 oktober Ulft DRU Cultuurfabriek Oktoberfest 23:00
01 oktober Schijndel Feesttent 20:45
29 september Siddeburen Feesttent 22:00
24 september Hellendoorn De Kroon Oktoberfest 21:30
28 augustus Borne Meldbuul'ndagen 17:00
20 augustus Spaarnwoude Dutch Valley 2016 Go Apres Ski stage 21:20
22 juli Hollandscheveld Feesttent Midzomerfeesten 23:45
02 juli Schijndel Bedrijfsevent besloten 23:00
30 juni Bentelo Feesttent Midzomerfeesten 22:45
08 mei Nijverdal Grand Cafe Toi Toi Meifest outdoor stage 17:00
22 maart Hardenberg Zaal Mulder - LSD Gala Vechtdal College 22:00
19 maart Les Deux Alpes (Fr) De Prins van Oranje 22:30
05 maart Rotterdam Go Apres Ski 216 Cruise Terminal 02:45
06 februari Hoonhorst Zaal Kapper 23:00
23 januari Achterveld De Roskam 23:45
23 januari Lutten Wildkamp bedrijfsevent 20:00
09 januari Harderwijk Bedrijfsevent 21:00
2015
23 oktober Losser Jetzt geh't `Losser Oktoberfest 23:15
18 oktober Raalte De Leeren Lampe / Raalter Oktoberfest 18:15
10 oktober Stellendam Oktoberfest 21:15
09 oktober Roosendaal Oktoberfest 19:30
03 oktober Klazienaveen Oktoberfest 23:30
03 oktober Hellendoorn Besloten 21:15
02 oktober Beilen Oktoberfest 22:00
19 september Afferden Maas en Waals Oktoberfest 23:15
29 augustus Lommel (BE) Vossemeren Center Parcs 21:30
13 augustus Wilnis Wilnis Festival 23:00
23 mei Nieuw Buinen Pinkster Jeugd toernooi 21:45
18 april Middelstum Feesttent Hollandse Avond 00:30
2014
22 december Westendorf / Oostenrijk Karatbar 18:00
21 december Westendorf / Oostenrijk Karatbar 18:00
20 december Westendorf / Oostenrijk Karatbar 18:00
19 december Westendorf / Oostenrijk Karatbar 18:00
15 november Bunde Auw Kerk 23:40
07 november Raalte De Leeren Lampe / Stöppelkaters 22:00
01 november Ommel Jetzt geht's los show 22:00
31 oktober Anna Paulowna Wapen van Holland Oktoberfest 23:30
26 oktober Raalte Feesttent Domineeskamp 15:45
25 oktober Sint Hubert Difference 00:30
25 oktober Heerenveen Oktoberfest Heerenveen 19:45
25 oktober Eindhoven Oktoberfest Eindhoven Markt 16:00
17 oktober Lisse De Gewoonste Zaak "Oktoberfest" 20:00
11 oktober Reusel Horecacentrum De Valk 23:00
04 oktober Prinsenbeek Marktzicht Oktoberfest 20:00
03 oktober Rotterdam Feesttent Cafe de Beurs 20:00
27 september Baarlo Kasteel de Berckt 23:30
27 september Ommel Jetzt geht's los show 22:00
20 september Lochem Oktoberfest Lochem 18:30
06 september Nieuwleusen Feesttent 23:30
28 augustus Aalten Aaltendagen 22:30
22 augustus Drouwenermond Boerenrock 23:30
15 augustus Westerlee Festzelt 23:30
05 juli Oudkerk Giganten van het Noorden 22:25
08 juni Beerta Festzelt 23:30
24 mei Harkema Festzelt 00:00
28 februari Roermond Sjolefestasie Carnaval 15:30
22 februari Holland Ãœberrasschung 23:30
22 februari Stokkum Pluum Zalencentrum 21:30
10 januari Raalte De Leeren Lampe Mega Apres Ski Party 01:00
2013
27 december Berlin Bar Mitswa 19:00
23 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:00
22 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:00
21 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:00
20 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:00
19 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:00
18 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:00
16 november Esbeek Feesttent 22:30
26 oktober Lutjebroek De Paus Oktoberfest 20:00
20 oktober Raalte De Leeren Lampe Oktoberfest 17:00
19 oktober Hooglandt Het Hoogh Landt Oktoberfest 23:00
18 oktober Lisse Oktoberfest Lisse 20:00
12 oktober Nieuw Amsterdam Café de Vaart 01:00
11 oktober Rockanje Feesttent 23:45
05 oktober Eindhoven Klokgebouw Schlagers und Bier 01:00
05 oktober Heythuysen De Bombardon Theater 22:00
04 oktober Breda Avenue 20:00
28 september Oud Gastel Jetz Gehts Los Show (Veerhuys) 23:30
25 september Bad Godesberg Schwarzwalder Kirschtorte festival 12:30
20 september Workum Septemberpop feesttent 22:30
10 september Arkel Feesttent Jetz Geht\'s Los Show 22:30
23 augustus Heino Hof van Rakhorst Oktobrfestshow 20:00
18 augustus Varsseveld Radstake 11:00
19 juli Kerkrade Museumplein 22:30
17 juli Hamburg Uberasschungsgeburtstagfest Angela Merkel 16:30
21 juli Broekland Feesttent Broekland feest 18:00
14 juli Rietmolen Zomerfeesten 20:30
12 juli Winschoten Nacht van Winschoten 22:00
01 juni Hunsel Feesttent Jetz Gehts Los Show 23:30
01 juni Besloten Besloten 20:45
01 mei Berlin Öffnen Kantine Reichstag 20:00
09 februari Ter Apel Carnaval Ter Apel 00:00
09 februari Vilsteren Feesttent Carnaval 21:30
19 januari Lemelerveld Reimink / CV de Sprokkelaars 23:45
13 januari Kerkdriel De Gelachkamer 18:30
2012
02 november Amsterdam Heineken Music Hall Coen & Sander Fest 19:00
07 december Winterberg (DE) Bobbahn Worldcup 15:00
06 oktober Veldhoven Gr.cafe Saint Tropez Oktoberfest 00:15
10 november Heesch Theater De Pas (Carnaval) 23:00
19 oktober Lisse Oktoberfest Lisse 20:00
20 oktober Joure Oktoberfest Joure 19:00
28 oktober Saasveld Dancing Bruins 22:30
26 oktober Anna Paulowna De Boemerang Toktoberfest 22:00
13 oktober Heerenveen Oktoberfest 20:00
12 oktober Heerenveen Oktoberfest 20:00
21 oktober Raalte De Leeren Lampe Oktoberfest 17:15
20 oktober Raalte De Leeren Lampe Après Ski Party 01:15
26 oktober Raalte Feesttent Sallandse Wandel 4 daagse 18:30
22 september Nijmegen Oktoberfest 22:00
10 september Laren (Gld) Witkamp 22:30
10 augustus Margraten Feesttent Midsummer 23:30
08 september Raalte De Leeren Lampe (besloten) 18:30
05 oktober Raalte Feesttent 00:15
07 december Winterberg (Duitsland) Schützenhalle 20:00
22 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:30
21 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:41
20 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:30
19 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:31
18 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:30
17 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:30
16 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:30
15 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:30
09 september Holten Keunefeest 17:00
06 oktober Bergen op Zoom Jetzt geht\'s los show 22:00
05 oktober Bergen op Zoom Jetzt geht\'s los show 22:00
20 oktober Rolde Feesttent Oktoberfest 23:30
01 september Beneden-Leeuwen Dorpsplein 16:00
27 oktober Oosterhout Oktoberfest Oosterhout 20:30
28 juni Zoetermeer Snowworld 18:30
22 september Afferden Oktoberfest Afferden 23:30
29 september Nijverdal Besloten 22:30
08 september Erm Feesttent 22:00
19 augustus Nieuw Heeten Feesttent Bouwvakfeesten 23:00
19 augustus Heino Hof van Rakhorst (Pompdagen) 16:30
15 april Enschede Uitgaanscentrum \'t Bölke 19:00
09 maart Loosbroek Jetzt geht\'s los show 00:05
18 februari Doetinchem Feesttent Simonsplein 21:00
10 januari Les Deux Alpes Hotel Le Sherpa 17:30
26 februari Noorden Aprés Ski Feesttent 17:00
22 juni Marienheem Feesttent Midzomerfeest 20:00
25 februari Workum Go Apres Ski Workum 00:30
22 februari Berlin Die Tolle Leute on Ice - O2 World Arena Berlin 19:30
11 februari Sommelsdijk Recreatiecomplex de Staver 23:00
03 februari Boxtel \'t Mix Café 23:45
11 januari Les Deux Alpes De Prins van Oranje 19:00
10 januari Les Deux Alpes De Prins van Oranje 19:00
09 januari Les Deux Alpes De Prins van Oranje 19:00
08 januari Les Deux Alpes De Prins van Oranje 19:00
18 februari Noordwijkerhout Carnaval 23:30
17 februari Roermond Sjolefestatie carnaval 14:30
2011
03 december Bathmen Bier und Weinfest Boode 23:15
02 december Amsterdam 3FM Das Coen en Sander Fest 18:00
08 oktober Alkmaar Promo Heineken Oktoberfest 18:30
08 oktober Eindhoven Schlagers und Bier (festival) 00:30
01 oktober Amsterdam Heineken Oktoberfest 20:30
30 september Amsterdam Heineken Oktoberfest 20:30
29 oktober Anna Palowna De Boemerang / Toktoberfest 23:59
09 oktober Saasveld Dancing Bruins 23:00
27 oktober Amersfoort Heineken Oktoberfest 20:30
12 november Alkmaar Heineken Oktoberfest 19:30
04 november Oldenzaal Heineken Oktoberfest 20:30
08 oktober Utrecht Heineken Oktoberfest 20:30
07 oktober Tilburg Oktoberfest-Tilburg.nl 19:30
15 oktober Rotterdam Heineken Oktoberfest 20:30
22 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:00
21 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:00
20 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:00
19 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:00
18 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:00
17 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:00
16 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:00
22 oktober Heerenveen Heineken Oktoberfest 20:30
14 oktober Rotterdam Heineken Oktoberfest 20:30
24 september Raalte Cafe de Gouverneur 23:50
20 augustus Heino Buitenpodium De Baron 23:30
18 augustus Oldenzaal Feesttent Boeskool is Lös 22:45
07 augustus Bathmen Boode op zondag 23:30
17 juni Mariënheem Feesttent Midzomerfeesten 21:30
09 april St. MichielsGestel Feestcafé Shooters 23:00
05 maart Hoogland CV de Eemschumers 23:45
30 januari Someren De Boemelaer 12:00
22 januari Hardenberg Crazy Horse Uitgaanscentrum 02:00
2010
22 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:30
21 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:30
20 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:30
19 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:30
18 december Westendorf (Oostenrijk) Karatbar / Après Ski 18:30
31 oktober Amersfoort Heineken Oktoberfest 14:30
23 oktober Ens Jongerenvereniging Joek 23:15
16 september Etten-Leur De Nobelaer 23:30
16 oktober Oldenzaal Heineken Oktoberfest 19:45
09 oktober Veendam Stadion de Lange Leegte 21:30
30 september Heerenveen Heineken Oktoberfest 20:00
11 september Oldemarkt Feesttent Kermis 14:45
30 mei Middel Feesttent Kermis 17:00
20 maart Roden Bar Dancing Klaas Pruim 01:30
13 februari Geffen De Gouden Leeuw 23:30
30 januari Heino CV de Sökkestoppers 23:00
10 januari Bemmel Wapen van Bemmel 12:15